יום שני, 26 בפברואר 2018

אופנת נפרטיטי מציגה את קולקציית אביב-קיץ 2018


נפרטיטי  - אופנה שכל אחת תאהב ללבוש קולקציית אביב-קיץ 2018


צילום דביר כחלון

אני לא אוהבת את החורף ואת הסתיו. לא אוהבת גשם, לא אפרוריות, לא הרבה שכבות מעיקות שצריך ללבוש כדי להגן על עצמנו מהקור.
אני כ"כ שמחה כשהאביב מתקרב וכל החנויות לובשות אביב ומחליפות את הקולקציות הכבדות והלא צבעוניות, בבגדים קלילים, צבעוניים עם שרוולים קצרים!
בהיותי תושבת הגליל עד לא מזמן (גרתי בכפר ורדים), שמחתי שהמעצבת ובעלת 'נפרטיטי'- עדנה פז, היא מקיבוץ אילון ואני שמחה לפרגן לה ולבגדים שהיא מעצבת. בגדים שכל אחת תמצא את מה שתאהב כי המבחר רחב ומגוון, צבעוני, מזמין ולמידות גוף שונות.
הייתי אורחת של הצגת קולקציית אביב-קיץ 2018 וגיליתי מעצבת חייכנית, צנועה ומוכשרת מאוד.

צילום דביר כחלון


חזונה של נפרטיטי הוא יצירת עולם תוכן לנשים, אשר מאפשר להן לממש את עצמן במגוון ממשקי החיים: היום-יום, הקריירה, אירועים משמחים ועוד, תוך יצירת מראה עם נוכחות ואמירה אישית, לנשים עוצמתיות, נשיות שבטוחות בעצמן ורוצות להיראות נפלא. הפריטים בקולקצייה מאופיינים בתפירה איכותית במיוחד תוך שימוש בחומרי גלם יוקרתיים וייצור של מספר פריטים קטן מכל דגם וגוון, כך שכל אחת יכולה לשמור על הייחודיות שלה.

צילום דביר כחלון


נפרטיטי
רשת האופנה נפרטיטי קיימת מאמצע שנות התשעים כענף של קיבוץ אילון ומ - 2007 בבעלות של המעצבת עדנה פז.
בתחילת דרכה, החלה עדנה את מותג נפרטיטי כענף קיבוצי בקיבוץ אילון שנמצא בגליל המערבי. היום, מותג נפרטיטי נמצא בבעלות משפחת פז ומנוהל ע"י עדנה ובעלה גיא, כאשר הם אמונים, יחד עם עזרתה של המעצבת גילה גירשטיין וצוות מעצבים נוסף, על כל תהליך הייצור, החל בעיצוב הפריטים, תדמיתנות, גזירה, תפירה וגיהוץ אשר מתבצעים כולם במפעל שבקיבוץ אילון בכדי להבטיח את האיכות הגבוהה של הבגדים.

צילום דביר כחלון


הפריטים בקולקציה מגיעים במגוון מידות, החל ממידה 42 ועד מידה 54, מתוך רצון להעניק לכל אחת ואחת את ההזדמנות לבטא את הנשיות, התשוקה והיצירתיות שלה.
בקולקציית אביב-קיץ 2018 ניתן לראות פריטים במראה קז'ואל בעלי קו אלגנטי ונוח לצד אאוטפיט לערב ואירועים, מגוון ומרשים הכולל חליפות ושמלות ערב. במותג נפרטיטי מקפידים על חידוש הקולקציה מספר פעמים בעונה על-מנת לשמר את הרוח הצעירה והעדכנית ולעצב פריטים עכשוויים בהתאם לטרנדים המשתנים בעולם האופנה.
כחלק מחזונה של החברה, נבחרה השנה פרזנטורית חדשה, הדוגמנית ירדן רוקח. ירדן הסתובבה בינינו והדגימה את בגדי הקולקציה החדשה.
ירדן משדרת נשיות, עוצמתיות, חדשנות ורעננות המאפיינת את הקולקציה החדשה.

צילום דביר כחלון


סניפי הרשת -
* כברי (ליד נהריה)
* קריון - קרית-ביאליק,
* קניון אילון - רמת- גן
* קניון הדר – ירושלים

* בנוסף ניתן למצוא את אופנת נפרטיטי בחנויות נבחרות ברחבי הארץ.
לרשימת הסניפים המלאה ניתן להיכנס לאתר האינטרנטwww.nefartiti.co.il
פייסבוק: נפרטיטי
04-9858192

צילום דביר כחלון

קטע וידאו להמחשה:

https://youtu.be/l8SblXVjSz8